Obsazení - Personnel

ANTONÍN ŠILHAVÝ        - trumpet, band leader

TOMÁŠ KŘEMENÁK      - tenor, soprano sax

JARKA ŠILHAVÁ            - piano

FRANTA RABA               - bass

IVAN SMAŽÍK                 -  drums

ROSŤA PECHOUŠEK    - guitar, vocal

BARBORA REZKOVÁ    - vocal

Revival Swing Band Praha    www.revivalswingband.cz

RSB založil A. Šilhavý v roce 1979. Obsazení se od té doby několikrát změnilo, jen dva členové jsou v kapele od samého začátku:

Kapelník a trumpetista Antonín Šilhavý a jeho žena  klavíristka Jaroslava - žákyně Rudolfa Rokla. Seznámili se za dob studií na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Orchestr  RSB   je složen  z  vynikajících profesionálních muzikantů.

Trumpetista a leader kapely Antonín Šilhavý, absolvent Konzervatoře J. Ježka, založil kapelu Revival Swing Band roku 1979. Navázal tak na tradice kapely Revival Jazz Bandu jehož byl členem.

-------------------------------------

Klavíristka  Jaroslava Šilhavá  absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, žákyně Valentiny Kameníkové a Rudolfa Rokla. Má  přezdívku „Česká královna boogie-woogie “.

---------------------------------------

Saxofonistu, flétnistu a hráče na akordeon Tomáše Křemenáka uslyšíme i v orchestru Felixe Slováčka a v Moondance orchestru Martina Kumžáka, který doprovází Star Dance.

------------------------------------

Bubeník Ivan Smažík je profesorem pražské Ježkovy konzervatoře, ale můžeme ho slyšet a vidět i na prknech Národního divadla. Spatříme ho i na televizní obrazovce v pořadech s bývalým Orchestrem Českého rozhlasu a televize.  

-------------------------------------

Kontrabasista  František Raba patří k tomu nejlepšímu, co česká hudební scéna v současné době nabízí. Tento  úžasný muzikant a  showman  doprovází Karla Gotta, je též členem orchestru Golem a dalších jiných seskupení.

----------------------------------------

S  Revival Swing Bandem 

----------------------------------------------

S RSB spolupracuje také zpěvák Rosťa Pechoušek, který svým vynikajícím hlasem dokáže imitovat Elvise Presleyho i Franka Sinatru.

--------------------------------------------

Revival Swing Band  Praha vystupoval na více než 40 mezinárodních jazzových festivalech, v mnoha jazz klubech a na dalších akcích po celé Evropě.